9. říjen

Zdravíme naše příznivce 🙂 JEDNÁME, JEDNÁME A ZASE JEN JEDNÁME 🙂 Osobně, po telefonu, Facebookem 🙂 Jednání probíhají ve složení Luděk Prošek, Jiří Kraus, Adam Komenda a Honza Hrubeš a máme pro Vás pár informací:

1️⃣️ V neděli jsme dali hlavy dohromady a dohodli se na strategii vyjednávání s tím, že se sejdeme s politickými subjekty od nejsilnější po nejslabší volební stranu.
2️⃣ Ve stejný den jsme se sešli s hnutím ProMost. Pondělí bylo ve znamení jednání s hnutím ANO (odpoledne) a Sdružením Mostečané Mostu (večer). Dnes odpoledne jsme zamířili na jednání za Občanskou demokratickou stranou.
3️⃣ Tématem setkávání byly programové body a priority, které bychom rádi protlačili v mosteckém zastupitelstvu. Jednalo se například o transparentnosti, výběrových řízeních, životním prostředí, sociálních otázkách, hazardu, veřejném prostoru, dopravě a kultuře.
4️⃣ Ve středu večer (10.10.) se sejdeme s naším expertním týmem, jednání zrekapitulujeme a rozhodneme se, jak dále postupovat 🙂 Na jednání přizveme naše příznivce a dobrovolníky. Potřebujeme totiž náhled zvenčí, a zpětnou vazbu těch, kteří za nás bojovali, a kteří nám pomáhali.

Bublina vytvářející příkopy mezi lidmi a politiky se v politice vytvoří velmi snadno, a tomu se chceme vyvarovat.

Děkujeme za podporu, máme Vás rádi, a myslíme na Vás. Most je i náš domov !